28 lutego 2015

Coś na początek :)

Hej, jestem Ania ale będę podpisywać się Ami Herondale (z moich ulubionych książek). Jak wnioskujecie z tytułu bardzo lubię czytać książki, jest to moje hobby. Zawsze chciałam założyć bloga ale nigdy jakoś nie podjęłam się tego trudnego zadania aż do teraz. Jestem początkująca (hard level xD) więc  na początku moje wpisy na pewno nie będą doskonałe ale mam nadzieję że w najbliższym czasie trochę się rozkręcę.
Mój blog będzie głównie o książkach. Będę dawać o nich opinie, może trochę je rozwijać. Będę także prosić was o opinię na temat moich wpisów itp. więc już teraz proszę o komentowanie. Oczywiście w miarę możliwości będę także starać się wchodzić na wasze blogi i także je komentować. Pod tym postem możecie zadawać mi pytania a ja będę się starać na nie jak najszybciej odpowiadać. To tyle jak na pierwszy raz. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Miłego czytania życzę!
~ Ami Herondale


4 komentarze:

 1. Anka, nieźle jak na początek, ale nie musisz wszystkiego "wygadywać" [oczekuję, że w szkole mnie o to NIE spytasz]. Jeśli chcesz mogę zareklamować twojego bloga na moich :D
  i pamiętaj:
  DILIVERS.XO
  PS. Ucz się na matmę...

  OdpowiedzUsuń
 2. Hahahaha, dzięki Zuzanna i tak bardzo bym chciała :D Ja oczywiście się odwdzięczę i zareklamuje twoje blogi na moich ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dużo jest już takich blogów, ale Twój wydaje mi się taki inny, oryginalny.

  OdpowiedzUsuń

♥ Każdy komentarz i obserwacja motywują mnie do dalszej pracy ♥
♥ Za każdą aktywność na blogu dziękuję ♥
♥ Nie toleruję obs/obs ♥